איתור נזילות מים

אנו לשרותך עם מחויבות לשרות, מקצועיות ומחיר הוגן ללא תחרות

זמינות 7\24 והגעה תוך 30 דק' עם ציוד טכנולוגי מתקדם

זמינות 24/7
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0
מחוייבות ואמינות
0 %

עשרות לקוחות מרוצים לא טועים בבחירת האינסטלטור שלהם וממליצים עלי בגוגל

ליאת טבשי
2022-03-07
שירות מקצועי ואמין
Tal Yarimi
2022-02-27
ויקטור דייקן אדיב והוגן במחיר מומלץ בחום
ורד זמרו
2022-02-11
שירות אדיב ומקצועי,מהיר ופתר את הבעיה.
Daniel Sorokin
2022-02-06
שירות מהיר אדיב ומקצועי!!

נזילות מים הן בעיה חמורה שעלולה להוביל לנזקי מים וצמיחת עובש. למרבה המזל, ישנם כיום מערכות מתקדמות שיכולות לזהות נזילות מים בקיר או מתחת לריצוף לפני שאותן נזילות מים הופכות לרציניות וגורמות לנזקים בדירה.

ישנם שני סוגים של גלאי נזילה: אלקטרוני ואקוסטי. גלאים אלקטרוניים משתמשים בחיישן כדי למדוד את מוליכות הקרקע, בעוד שגלאים אקוסטיים משתמשים בגלי קול כדי למדוד שינויים בלחץ האוויר שעובר בצנרת הבית.

ניתן לזהות נזילות מים באמצעות חיישן מים.

איתור נזילות מים הוא תהליך מייגע וגוזל זמן עבור חברת המים. הם צריכים לשלוח מהנדס לאתר הדליפה, אבל זה יכול להיות יקר ולאורך זמן.

טכנולוגיה חדשה בשם PIPEguard, שפותחה על ידי חברה בשם WaterSaver Technologies, תוכננה לעזור לחברות מים לאתר נזילות בצורה יעילה יותר ובעלות נמוכה יותר. המערכת מותקנת בבתים ובעסקים הנמצאים בסיכון לנזילת צנרת, כמו כאלו עם מערכות אינסטלציה ישנות או כאלו שנמצאות באזורים נמוכים המועדים להצפות. הוא משתמש בחיישנים כדי לזהות שינויים בלחץ בצינורות שעלולים להעיד על דליפה. אם הוא מזהה שינויים כלשהם, הוא שולח התראה לבעלים או למנהל הנכס שיוכל לפנות לאינסטלטור המקומי שלהם לעבודות תיקון.

נזילות מים הן בעיה מרכזית עבור בעלי בתים ועסקים רבים. הם עלולים לגרום לנזק רב לרכוש ולהוות סיכונים בריאותיים חמורים, ויודגש איתור נזילות מים אינו עניין פשוט וחשוב מאוד שאיתור הנזילה יבוצע ע"י בעל מקצוע עם עשרות שנות נסיון אשר יש ברשותו את הטכנולוגיה המתקדמת ביום לאיתור הנזילות שכך תחסכו המון דאגות וכסף בעתיד.

איתור נזילות מים

נזילות מים הן בעיה נפוצה במשקי בית. הם עלולים לגרום נזק לבית ואף להוביל לבעיות חמורות יותר כמו עובש ונזקים מבניים.

ישנם גורמים רבים לדליפות מים, כולל התפוצצות צינורות, דליפת מכשירים או אסונות טבע כמו הצפה.

איתור נזילות מים הוא דרך אחת לעזור לבעלי בתים להימנע מתיקונים יקרים בהמשך הדרך.

המאמר הבא דן כיצד נעשה שימוש בטכנולוגיה לאיתור נזילות מים ומה המשמעות עבור בעלי בתים כיום.

נזילות מים הן בעיה מרכזית בעולם כיום. הם עלולים לגרום נזק רב לרכוש שלך, כמו גם להיות בעיה יקרה לתיקון.

אחת הסיבות העיקריות לנזילות מים היא שאנשים לא יודעים איך לזהות אותן. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות לגלות נזילות מים בבית או בעסק, ואם אתם יודעים מה אתם מחפשים זה לא קשה בכלל.

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של נזילת מים היא נזילה שנגרמה כתוצאה מפיצוץ בצינור המים החמים או המים הקרים בדירה.. סוג זה של דליפה יהיה צליל ברור שייצא ממנה והיא תטפטף בהתמדה.

סוג נוסף של נזילה הוא כזה שנגרם מעיבוי ממזגנים או מקררים באזור שבו הם לא אמורים להיות מותקנים – לסוג זה יש צליל עדין יותר וסביר להניח שהוא יטפטף לסירוגין ולא בהתמדה.

ישנם גם סוגים אחרים של נזילות מים, כגון כאלה הנגרמות על ידי אביזרי אינסטלציה פגומים

ויקטור האינטסלטור שלך

איתור נזילות

חברתנו פועלת בתחום האינסטלציה מעל ל-20 שנים עם עשרות לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו בגלל השירות, אמינות ומחירים הוגנים. אנו דואגים להשתמש בטכנולוגיה הכי מתקדמת כדי לתת שרות ללא פשרות ובצורה המקצועית ביותר

בבואכם לבחור אינסטלטור וודאו כי מדובר באינטסלטור ותיק בתחום, עם לקוחות ממליצים שמבטאים את האמינות, המקצועיות וכמובן המחירים ההוגנים של האינסטלטור

החברה חרטה על דיגלה לתת שרות ללא פשרות עם מקצועיות ואמינות ללא רבב על מנת להעניק ללקוח שירות מקצועי. 

במידה ואתם צריכים אינסטלטור יצאת צדיק אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים וצוות מקצועי ומיומן יגיע אליכם לפתור כל בעיית אינסטלציה

אינסטלציה 24 שעות

פתרונות אינסטלציה מתקדמים

אינסטלטור יצאת צדיק שהוא מקצועי, הוגן עם שרות ללא פשרות עבור לקוחותיו

התקשרו עוד היום ונגיע כדי לתקן

תפריט נגישות

×
תוכן עניינים

אינסטלטור צדיק ובזמן.

השאירו פרטים או התקשרו ואחזור אליכם במהירות